0 224 211 14 92

Hakkımızda

   Devingen Planlama, 1997 yılında Bursa’da kurulmuştur.  Firmamız kuruluş tarihinden itibaren hem personel hem de teknik ekipman konusunda kendini geliştirmiş ve planlama konusunda her türlü hizmeti verecek düzeye gelmiş -A- grubu planlama bürosudur.

   Her zaman kendini geliştirmeyi prensip edinmiş olan Devingen Planlama, sahip olduğu tecrübe, deneyim ve bilgi birikimini birleştirerek daha yüksek standartlarda hizmet vermek için bir adım atarak Devingen Harita firmasını 2016 yılında kurmuştur. 

   20 yıllık tecrübesi ve dinamik çalışma kadrosuyla firmamız Mekansal Strateji Planları, Çevre Düzeni Planları, Nazım ve Uygulama İmar Planları, Koruma Amaçlı İmar Planları, Sanayi Bölgesi Planları, Turizm Bölgesi Planları, Kentsel Dönüşüm Projeleri, Kentsel Tasarım Projeleri, İmar Uygulaması, Halihazır Harita Yapımı, Altyapı Projeleri, Mimari Projeler, Peyzaj Projeleri gibi birçok alanda hizmet vermektedir. 

   Firmamız kurumsallaşma yolunda gerekli adımları atmış ve 2015 yılı içeresinde Çevre Düzeni Planları, Nazım İmar Planları, Uygulama İmar Planları, Mevzi İmar Planları, Kentsel Dönüşüm Projeleri, Kentsel Tasarım Projeleri, İmar Planı Değişiklikleri ve İmar Danışmanlığı Hizmetleri konusunda firma ismi marka olarak tescil edilmiştir.

Misyon

   Toplumun sosyo-ekonomik ve kültürel kalkınmasına katkıda bulunacak yapılı çevrenin planlaması, tasarımı ve inşası sürecinde ilkeli ve sorumlu davranmayı; etik, estetik ve manevi duyarlılığa sahip bir tutum ile hizmet vermeyi amaçlamaktadır

Vizyon

  • Sürdürülebilir Bir Kentsel Yaşam
  • Kültürümüzün ve Yansımalarının Gelecek Nesillere Taşınması
  • İnsan Odaklı Projeler Geliştirerek Sürdürülebilir Kent ve Yaşam Dokusu Üretmek
  • Bilgiyi Üretmek, Etik Değerler İçinde Yorumlamak, Yaymak ve Uygulamaya Aktarmak
  • Çevresel Etki ve Değerlendirme Kriterlerini Bulunduğu Kentsel Tasarım Çözümleriyle Birleştirmek
  • Geçmişin, Bugünün ve Geleceğin Mimari ve Teknolojik Çözümlerini Projelerine Yansıtmak
  • Ürettiğimiz Hizmetin Güvenilirliği Konusunda Temel Gösterge Olan Yasal Şartlardan Ödün Vermemeyi İlke Kabul Etmek
  • Hizmet anlayışında; Pazarını Sürekli Geliştirip, Her Zaman Dünden Bir Adım Daha Önde Olmayı ve Bugüne Değer Katmayı Amaçlayan Bir Firma Olmak.